← Позвоните мне
Актуальное

Погода
Остались вопросы? Обращайтесь!
Мы с радостью Вас проконсультируем.

Вихідні у Польщі

05.04.2016

У вартість туру входить:

 1. зустріч представником фірми;
 2. проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 3. проживання у готелі ***-****, сніданки шведський стіл; 
  Увага!
  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 4. супровід керівника групи по всьому маршруту;
 5. екскурсія згідно програми.
У вартість туру НЕ входить:
 1. вхідні квитки;
 2. проїзд у громадському транспорті та таксі;
 3. доплата за одномісне розміщення;
 4. консульський збір 35€ для громадян України;
 5. послуги візового центру 20€.
 6. надання візової підтримки – 10€

Програма туру

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми 

8:30 Увага! – Виїзд на кордон. Переїзд по території Польщі.

Приїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!

Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» – по Казімєжу (15€). 

Поселення в готель. Ночівля.

Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» – по Казімєжу (15€). Давній район Кракова Казімєж до сьогодні береже історію, культуру, звичаї та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У численних маленьких крамничках зі старовинними речима, поряд із звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, Рему, Висока, Ісаака, Купа… Культура й далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгарнях.

День 2

Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсію у місто каналів та мостів Вроцлав (35€). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав… і здається, що все місто гойдається на її хвилях. Тумський острів – найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував. На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє ратуша – перлина готичної сілезької світської архітектури. Під час екскурсії у Вроцлав відчувається відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.
АБО
Рекомендуємо: екскурсія в Закопане (25€). Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев’яною архітектурою, казковими краєвидами та унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від самих витоків… Місто є не лише скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипедах, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів… А найголовніше – татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом…
Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15€). Королівські палати, в які ведуть пишні кам’яні портали, прикрашені витонченими камінами й печами, що вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові підсвічники, унікальна колекція гобеленів, – створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету… 
Ночівля в готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія в Соляні копальні Велічка (25€ дорослі, 20€ діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300 км, чарівні соляні озера, штреки та величезні камери, утворені внаслідок видобування солі, розкішна каплиця Святої Кінги на глибині 101 м – це варто побачити! Це єдина копальня, яка пропрацювала з середньовіччя до сучасності. Її надра завжди привертали увагу допитливих осіб, перші екскурсії в соляній шахті були проведені ще в XV столітті для членів королівської сім'ї та великосвітської еліти. Красу, заховану під землею, довго не приховували від простого населення і на сьогоднішній день безліч туристів приходять подивитися на чудо, створене спільно людьми і природою. В копальню варто захопити з собою теплі речі. 
Виїзд на Україну.
Проходження кордону.
Приїзд до Львова (ввечері, до 22:00).
Пока нет отзывов
Вы можете стать первым!

Оставьте Ваш отзыв

Ваше имя
Отзыв
captcha
Число